Braterstvo Krnov

Gildovne forum Braterstva Krnov
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 
 

 Hagara the Stormbinder PTR 4.3 Dragon soul

Goto down 
AutorZpráva
MarishaPoèet pøíspìvkù : 9
Join date : 31. 10. 11

PříspěvekPředmět: Hagara the Stormbinder PTR 4.3 Dragon soul    Fri Nov 25, 2011 11:53 am

Taktika:
http://25man.com/dragon-soul/hagara
Video s bližším průběhem fightu:
https://www.youtube.com/watch?v=0jXNctjsm9I
Jednotlivé ability:

Ice Lance — Hagara vyvolává krystalky ledu, které zahájí let ledových kopí na náhodného hráče stojící u Hagary. Ledové kopí způsobit 15000 Frost poškození 3 yardy kolem prvního hráče,kde rakety dopadly.

Ice Tomb — Hagara uvězní dva náhodné hráče s ledové kostce a zastunuje je dokud je ostatní nevymlátí ven. Hagara nepoužívá tuto abilitu na Raid Finder obtížnost.

Shattered Ice — Hagara sešle výbuch ledu na náhodného hráče, udělí 78000 Frost damage a sníží hráčí rychlost pohybu na 4 sec.

Focused Assault — Hagara masivně udeří její stávající target,udeří za 50% normal weapon zranění každé 0.50 sec. na 5 sec.

Frozen Tempest — Hagara kástí a plní platformu bouří vody a ledu.Bouře Hagaru chrání před všemi útoky a kouzly.

Binding Crystal —Na platformě okolo bouře se objeví 4 krystaly. Zničením všech 4 crystalů Hagara přestané kástit Frozen Tempest.

Watery Entrenchment — Každý hráč stojící v kaluži vody dostane dmg odpovídající 15% jeho maximálního života každou sekundu a snižuje jeho rychlost pohybu o 50%

Ice Wave — čtyři Ice wave vytrysknou z Hagary a točí se okolo platformy. Ice Wave udělí 200000 Frost poškození komukoli,kdo se jí dotkne pohybem a zvýší frost zranění,které hráč dostává o 50% na 2.5 sec.

Icicle — rampouchy padají na okraji platformy. Kde rampouch přistane,udělí 100000 Frost zranění a odkopne hráče stojící nejdál 7 yardů. Hagara nepoužívá tuto abilitu na Raid finder obtížnost.

Frostflake — Hagara sešle Frostflake na náhodného hráče, snižuje rychlost pohybu o 10% a navíc 10% každou 1 sec na 15 sec.Když Frostflake efekt spadne,pod hráčem se vytvoří ledová plocha,která se šíří do vzdálenosti 10yd. Led snižuje rychlost pohybu kohokoli stojícímu na něm o 50%.

Lightning Storm — Hagara kouzlí lightning storm,aby zranila hráče na plošině electrocutem(výbojem). Water Shieldchrání Hagaru ode všech útoků a spelů . Když hráči přetíží každý Crystal Conductor,reakce zastaví její kástění a udělí jí zranění výbojem(electrocutem).

Electrocution — reakce z přetížených Crystal Conductorů zastunuje Hagaru a zvýší zranění,které jí můžete způsobit o 100% na 15 sec.

Crystal Conductor — Hagara používá osm Crystal Conductorů na její ochranu před lightning storm. Na Raid finder obtížnost, Hagara používá pouze čtyři Crystal
Conductory.

Lightning Conduit — Crystal Conductor přetížený smrtí Bound Lightning Elementála kástí Lightning Conduit na nejbližšího hráče,udělí 10000 Nature zranění každou 1 sec. Lightning Conduit také spojí hráče s jíným hráčem nebo se spojí s crystal contuctorem ve vzdálenosti nejdál 10yds.

Bound Lightning Elementals — Hagara povolá elementály na pomoc v průběhu Lightning Storm. Když hráč zabije elementála,elementál přetíží Crystal Conductor a conductor zasáhne výbojem nejbližší hráče.

Storm Pillars — Hagara zaměří lokaci náhodného hráče, po 3 sekundách,co pillar vybuchnul. Blesky udělí 35000 zranění všem hráčum stojícím nejvíce 5yd daleko.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hagara the Stormbinder PTR 4.3 Dragon soul
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Braterstvo Krnov :: Raids :: 4.3 Dragon Soul-
Přejdi na: