Braterstvo Krnov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Braterstvo Krnov

Gildovne forum Braterstva Krnov
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Power of Powershot :-)

Goto down 
AutorZpráva
Brrabuzz




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 01. 12
Age : 34

Power of Powershot :-) Empty
PříspěvekPředmět: Power of Powershot :-)   Power of Powershot :-) EmptySat Dec 29, 2012 10:46 am

Tak toto bol crit do priesta v arenke :-)

Mal 6 Malevolent vecí, ostatné Dreadful takže nejaká resilka tam bola Surprised)

Btw, ohladom talentov na 90lvl...samozrejme sú tam 3 talenty:

Glaive Toss: vypustí 2 glaivy do primar targetu za 437 - 1308dmg a zranuje všetky targety ktoré počas letu zasiahnu, glaivy sa vrátia spať k huntrovi a opať dávajú dmg....primar target, teda ten do ktorého ste vystrelili dostane 4 násobný dmg.

Tento talent sa odporúča hlavne na PvE, lebo je to celkom slušný plošák na trash, spolu s fire trapou....
Niekto to využíva aj v PvP kôli tomu, že je to instant...stojí 15focusu a má 15sec cooldown...

Barrage: Vystrelí spray guliek do primar targetu dokopy za 640% weapon dmg a do všetkých targetov pred vami za 320% weapon dmg...

Tento talent som skúšal len na dumy, ale v praxi veľmi nie, čo sa týka PvE tak je určite zaujímavejší Glaive Toss pretože určo dáva vačší dmg. Barrage stojí 30focus a má 30sec cooldown

Čiže logicky zatial čo použijete 1x Barrage tak máte 2x Glaive Toss.... hned ako som dal 90 (čiže bez equipu) som s Glaive Toss critoval do mobov za 60k....a ked som ich zasiahol veľa, tak tie čísla tam lietali parádne fakt :-)

No a nakoniec ten Powershot:

800% weapon dmg do targetu a 400% weapon dmg do všetkých targetov medzi vami a primar targetom...čiže vidíme, že je to vlastne tiež plošák, s tým že do halvného targetu dá dmg jak prasa + a čo je veľká výhoda Knocking back enemies...takže odhadzuje....
Má 1min cooldown, čo je dosť, ale focus cost je len 20focus, takže to je super...

Jednoducho, ja preferujem Powershot do PvP. Má cast skoro 2sec, ale to nejak nerišim...pokial mám čas, tak ju niekomu naťiahnem, pokial nie, tak proste nie :-)
Dáva to obrovský dmg na crit a čo je obrovská výhoda napríklad v AB na LM alebo aj v EoSe s tým zhadzujem helerov alebo hocikoho dolu...v kombinácii s Glyph of Explosive Trap je to veľmi zaujímavé Smile

Je pravda, že ten Powershot často nepoužívam, ale ked už, tak to stojí za to :-)

Na PvE si tam kľudne hodte Glaive Toss....to je najefektívnejšie.


Power of Powershot :-) Powerofpowershot

Návrat nahoru Goto down
 
Power of Powershot :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Power Auras

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Braterstvo Krnov :: Areny-
Přejdi na: