Braterstvo Krnov

Gildovne forum Braterstva Krnov

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

A tak jsem byl na raidu...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Sigac

Poèet pøíspìvkù : 25

PříspěvekPředmět: A tak jsem byl na raidu...   Sat Apr 21, 2012 12:13 pm

...a oni se i lidi v Braterstvu umi chovat lidsky... Smile Ne ted vazne, dik za vcerejsi raid (je sobota 21.4. LP2012), konecne to i bez Sila bylo bez anarchie (v co jsem ani nedoufal) a obeslo se to bez nejakych zbytecnych protahovacek, kecu a dalsich picovin co na raid nepatri... A omlouvam se za ten muj zkazeny pull na Warlordovi, kdy jsem totalne vyrizeny z prvniho bosse absolutne ztratil fokus na to co mam delat...

Jeste jednou diky za to ze to vypadalo tak jak to vypadalo... Dneska pokracujem... Smile

Par poznatku a navrhu spis pro officiry, nastaveni EPGP a dalsi veci kolem toho...

1, Ohodnoceni lidi na zacatku/konci: dal bych lidem co jsou v raidu ve 20.05 nejake body, za vcasny prichod/vydrz do konce, nemusi to byt moc, ale diky i malym castkam se lidi co budou chodit vcas odlisovat od tech co prijdou pozdeji/odejdou drive...

2, Zapinat EPGP hodnoceni pres recurate (nebo jak se to jmenuje)... Vcera se nedavali body asi tri hodiny za cas, a doplatili na to nekteri z lidi co byli od zacatku...

3, Posunout desetinou carku u EP o jeden rad... Zrusi se tim problem s buggovani lootmasteru a PR zustane stejne... A stejne to bude i s bonusama EP...

To je asi k EPGP vse...

Co se tyce organizace, stridani, hazeni na lavicku atp...
To bylo videt uz vcera, snazim se davat kazdemu sanci, ale pokud chceme chodit alespon neco HC tak to musi byt videt... Doopravdy 13K DPS si tam nemuzeme dovolit... Takze budu tocit lidi... Pokud budou... Smile Pokud nebudou, tak se o to HC snazit nebudu... Sad

Tot asi vse, ted me muzete rozebrat, zbytek je urcen jenom pro usi Kmeta... Very Happy

S.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

A tak jsem byl na raidu...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Braterstvo Krnov :: Informace,Omluvenky, Diskuze-
Přejdi na: