Braterstvo Krnov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Braterstvo Krnov

Gildovne forum Braterstva Krnov
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 "Deadman" člen aneb Já nemůžu psat do guildovního chatu

Goto down 
AutorZpráva
F.L.Kmet




Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 06. 10. 11

"Deadman" člen aneb Já nemůžu psat do guildovního chatu Empty
PříspěvekPředmět: "Deadman" člen aneb Já nemůžu psat do guildovního chatu   "Deadman" člen aneb Já nemůžu psat do guildovního chatu EmptySun Oct 16, 2011 9:05 am

NEMŮŽU PSÁT do guild chatu, protože mám hodnost/rank Deadman...  

1) Každý člen má povinnost se seznámit s guidovními pravidly uveřejněnými na tomto foru. Neznalost guildovních pravidel neomlouvá.

2) Hodnost/Rank Deadman je udělena vedením guldy (Guildmaster/Officer) členovi za porušení guildovních pravidel bo z administrativních důvodů (např. dlouhodobá neúčast ve WoW). Tímto se uvedený člen stává řešeným na Radě Braterstva řádově 1x týdně.

3) Pokud máte pocit, že se Vás to netýká bo došlo k nějakému omylu, případně svou obhajobu směřujte ve WoW mailem na Kmed. Prosím, neobtěžujte nikoho jiného, stejně Vám nemůže pomoci a nic se tím nevyřeší.


Naposledy upravil F.L.Kmet dne Tue Jan 10, 2012 10:44 am, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
 
"Deadman" člen aneb Já nemůžu psat do guildovního chatu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Braterstvo Krnov :: Braterstvo-
Přejdi na: